Gustaw Groth zrezygnował z funkcji prezesa PPG, nowym prezesem Marcin Wróbel

15 paź 13, 19:12

Gustaw Groth zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Platinum Properties Group. Rada nadzorcza spółki na nowego prezesa powołała Marcina Wróbla, dotychczasowego członka zarządu - poinformowała PPG w komunikacie.

Platinum Properties Group w czerwcu 2013 roku zadebiutowała na rynku regulowanym GPW. Wcześniej spółka była notowana na rynku NewConnect.

Widzisz błąd na stronie? Wyślij wiadomość do redakcji

Napisz do nas

zamknij
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Wiadomości | Raporty

Zmiany prezesów spółek

Marcin Warszewski Dyrektorem Generalnym Liberty Direct

23 lip, 11:55 | Media

Należąca do amerykańskiej grupy Liberty Mutual Insurance firma ubezpieczeniowa Liberty Direct nominowała nowego Dyrektora Generalnego. Został nim Marcin Warszewski – dotychczasowy Dyrektor ds. Techniki Ubezpieczeniowej ubezpieczyciela. Będzie on odpowiadał za całość działalności i dalszy rozwój Liberty Direct w Polsce.

więcej

Sławomir Lachowski ma zgodę KNF na objęcie funkcji prezesa FM Banku PBP

22 lip, 16:04 | ISBnews

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wyraziła zgodę na powołanie Sławomira Lachowskiego na stanowisko prezesa FM Banku PBP, poinformowała Komisja w komunikacie.

więcej

Adam Cich na czele CECED Polska

16 lip, 14:40 | Media
Adam Cich na czele CECED Polska

Adam Cich, Dyrektor Generalny Electrolux w Europie Środkowo-Wschodniej, został wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu CECED Polska. Jako Prezes związku pracodawców CECED Polska prowadzi jego sprawy i reprezentuje go w relacjach z podmiotami zewnętrznymi.

więcej

Krzysztof Rabiański zostanie prezesem EM&F od 1 września

16 lip, 09:07 | PAP

Rada nadzorcza Empik Media &Fashion powołała Krzysztofa Rabiańskiego na stanowisko prezesa spółki od 1 września, zaś obecny członek zarządu spółki Jacek Bagiński obejmie funkcję członka rady nadzorczej, poinformowała spółka.

więcej

Jerzy Mazgaj pozostał prezesem Alma Market na kolejną kadencję

30 cze, 09:07 | ISBnews

Akcjonariusze Alma Market powołali zarząd spółki na kolejną kadencję, podała Alma Market. Jej prezesem będzie nadal główny akcjonariusz - Jerzy Mazgaj.

więcej

Jacky Lacombe nowym prezesem Dalkii Warszawa

26 cze, 18:01 | Media

Jacky Lacombe został mianowany nowym prezesem zarządu Dalkii Warszawa i 26 czerwca 2014 r. rozpoczął pełnienie obowiązków służbowych na tym stanowisku. Do tej pory Jacky Lacombe pełnił funkcję dyrektora operacyjnego Grupy Dalkia w Polsce, gdzie odpowiadał za działalność techniczno-operacyjną Grupy, politykę zakupów, jakości, ochrony środowiska i BHP.

więcej

Artur Maliszewski został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Nordea PTE

17 cze, 13:40 | Media

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Nordea Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego powołało Artura Maliszewskiego na Prezesa Zarządu Nordea PTE. Nowy prezes obejmie stanowisko z dniem uzyskania zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego.

więcej

Zmiana na stanowisku Prezesa Nestlé Polska S.A.

16 cze, 11:48 | Media

Simon Smith pracę w Nestlé rozpoczął w 1992 roku w Wielkiej Brytanii jako doświadczony manager z dyplomem MBA. W Nestlé kontynuował swoją karierę na różnych stanowiskach – od Kontrolera Biznesowego po Szefa Działu Finansów i Kontrolingu w Irlandii.

więcej

Ramiro Lafarga Brollo zostanie szefem UPC Polska od lipca

6 cze, 13:43 | ISBnews

Nowym dyrektorem zarządzającym UPC Polska zostanie 1 lipca br. Ramiro Lafarga Brollo, dotychczas dyrektor zarządzający O2 Słowacja, należącej do grupy Telefonica, podała spółka. Zastąpi prezesa Simona Boyda, który ustąpił z funkcji z końcem 2013 r.

więcej

Oliver Schumy zostanie prezesem Immofinanz w przyszłym roku

6 cze, 11:47 | ISBnews

Oliver Schumy zastąpi Eduarda Zehetnera na stanowisku CEO Immofinanz od 1 maja 2015 r., podała spółka.

więcej

Stanisław Cieszkowski został prezesem FO Dębica

5 cze, 09:06 | ISBnews

Rada nadzorcza Firmy Oponiarskiej Dębica powołała na prezesa zarządu Stanisława Cieszkowskiego - dotychczasowego członka zarządu i dyrektora ds. produkcji, podała spółka. W składzie zarządu na nową trzyletnią kadencję weszły jeszcze trzy osoby.

więcej

Prezes włocławskiego Anwilu z grupy PKN Orlen złożył rezygnację

30 maja, 11:41 | PAP

Dotychczasowy prezes włocławskiego Anwilu z grupy PKN Orlen Krzysztof Wasielewski złożył rezygnację. Do pełnienia obowiązków szefa spółki rada nadzorcza delegowała czasowo Piotra Chełmińskiego, członka zarządu płockiego koncernu ds. rozwoju i energetyki.

więcej

Karina Wściubiak-Hankó powołana ponownie na prezesa zarządu Alchemii

28 maja, 11:04 | ISBnews

Rada nadzorcza Alchemii powołała Karinę Wściubiak-Hankó na prezesa zarządu - dyrektora generalnego na kolejną kadencję. Jednocześnie rada powołała Rafała Regulskiego na wiceprezesa zarządu - dyrektora ds. finansowych i Marka Misiakiewicza na wiceprezesa zarządu - dyrektora ds. inwestycji, produkcji i technologii, również na kolejne kadencje, podała spółka.

więcej

Wielki sukces Polki. Pierwsza kobieta na czele globalnej firmy

26 maja, 10:49 | Biznes.pl
Wielki sukces Polki. Pierwsza kobieta na czele globalnej firmy

Karierę zaczynała w Wielkiej Brytanii i już wtedy zwracała na siebie uwagę. Jej najsłabszą stroną była wówczas nieznajomość zawiłości dotyczących krykieta czy rugby. Podszkoliła się i poszła dalej. Do dziś była prezesem globalnej firmy doradczej PwC w Polsce. Ale to było dla nie za mało. Olga Grygier-Siddons została właśnie prezesem PwC w Europie Środkowo Wschodniej. Od 1 lipca podlegać jej będzie ponad 8000 osób z 30...

więcej

Olga Grygier Siddons na czele PwC w Europie Środkowo -Wschodniej. Nowy prezes PwC w Polsce.

26 maja, 10:18 | Media

PwC informuje, że z dniem 1 lipca 2014 r. Olga Grygier–Siddons dotychczas stojąca na czele firmy w Polsce, obejmie stanowisko Prezesa w Europie Środkowo–Wschodniej (CEE). Firmą doradczą PwC na polskim rynku od początku lipca kierować będzie Adam Krasoń, obecnie zarządzający działem Assurance (obejmującym audyt, zarządzanie ryzykiem, doradztwo księgowe oraz usługi doradcze z zakresu sprawozdawczości finansowej i rachunkowości).

więcej

M.Szymański zrezygnował z funkcji prezesa EM&F, powodem ograniczenie kompetencji

16 maja, 17:23 | ISBnews

Maciej Szymański złożył rezygnację z funkcji członka zarządu i prezesa Empik Media & Fashion (EM&F) z uwagi na ograniczenie funkcji spółki wobec spółek zależnych, podał EM&F. Jego następcą został dotychczasowy dyrektor finansowy, Jacek Bagiński.

więcej

Saulius Jurgelenas został prezesem Agrowill Group

14 maja, 15:24 | ISBnews

Saulius Jurgelenas został prezesem Agrowill Group, podała spółka.

więcej

Thomas Kurzmann zastąpi Alaina Ickovicsa na stanowisku prezesa GTC

13 maja, 08:07 | ISBnews

Rada nadzorcza Globe Trade Centre powołała Thomasa Kurzmanna na stanowisko prezesa zarządu na trzyletnią kadencję rozpoczynającą się z dniem 12 sierpnia 2014 roku. Jednocześnie odwołano Alaina Ickovicsa z tego stanowiska, podała spółka.

więcej

Zbigniew Drzymała zrezygnował z funkcji prezesa Inter Groclin Auto

30 kwi, 19:19 | PAP

Zbigniew Drzymała, założyciel Inter Groclin Auto, zrezygnował z funkcji prezesa spółki ze skutkiem natychmiastowym - podał Inter Groclin w komunikacie.

więcej

Jerzy Wiśniewski znów prezesem PBG, chce doprowadzić do układu z wierzycielami

24 kwi, 16:15 | ISBnews

Rada nadzorcza PBG w upadłości układowej powołała Jerzego Wiśniewskiego, głównego akcjonariusza i założyciela firmy, do pełnienia funkcji prezesa zarządu, podała spółka. Wiśniewski zapowiada, że chce doprowadzić do zawarcia układu z wierzycielami.

więcej

Sonda

 

Dodaj do "Ulubionych"

zamknij

Aby dodać naszą stronę do Ulubionych naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + D na klawiaturze.

Zamknij