Ogólne

Sesja giełdowa jest zakończona. 18:05 30.01.2015
Odśwież stronę
Czas, data: 18:05 30.01.2015 Otwarcie (PLN): 96,80
Kurs bieżący (PLN) [TKO]: 97,46 Minimum (PLN): 96,80
Zmiana (%) [TKO]: 0,68 Maksimum (PLN): 97,46
Zmiana (PLN) [TKO]: 0,66 Wolumen (szt.): 23 884,00
Kurs odniesienia (PLN): 96,80 Obrót (tys. PLN): 2 318,67
Zobacz więcej notowań
Kapitalizacja (tys. PLN): 3 314 964,45 Przychody (tys. PLN) - IIIQ'14: 544 973,00
Liczba akcji w obrocie (tys. szt.): 34 013,59 Zysk netto (tys. PLN) - IIIQ'14: 80 218,00
Free Float (%): 65,74 ROE (zwrot z kap. własnego) (%): 13,43
P/E (cena/zysk): 11,91 ROA (zwrot z aktywów) (%): 8,84
P/BV (cena/wart. księgowa): 1,36 Dług/EBIT (%): 4,50
Zobacz więcej raportów

Statystyki

Zmiana kursu (%):
5 sesji: -2,63 1 rok: -20,72
10 sesji: -1,13 2 lata: -27,79
1 miesiąc: 1,44 3 lata: -22,26
3 miesiące: -13,81 5 lat: 26,84
6 miesięcy: -15,07 maks: 56,88
Zobacz więcej statystyk

Spółka dnia: Bogdanka

Pomimo utrzymującego się w lipcu kanału spadkowego, walor aktualnie znalazł się ciekawej technicznie konfiguracji. 

15 lip 14, 10:18
Źródło: BM BPH

Spółka dnia: BOGDANKA

Od początku roku kurs spółki porusza się w średnioterminowym trendzie horyzontalnym. 

20 lut 14, 10:11
Źródło: BM BPH
Zobacz wszystkie analizy

???

zamknij

Korzystanie z tej funkcji wymaga zalogowania

Możesz zalogować się teraz: zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? załóż konto
Zamknij
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze (4 726)

Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~mentor Użytkownik anonimowy
~mentor :
Brak zdjęcia ~mentor Użytkownik anonimowy
Dziki, Boguś i Mazur to przecież ta sama osoba. Nudzi mnie już ich gadka i nie ma co w ogóle im odpisywać. Pozdrawiam normalnych akcjonariuszy
Ps dodam jeszcze coś od siebie:
Z tego co widzę to Mazur zagrał krótką pozycję, akcje nie chcą spadać no bo nie ma podstaw do spadku i tu zaczyna się forumowy lament w formie obrażania innych. Coż, może pora zagrać długą pozycję. Obroty 800 tysięcy a spekuła jakoś nie może zbic ceny. Ludzie nie chcą sprzedawać tanio i tutaj jest problem.
Pozdrawiam KNF i czekam na cudofixy
29 paź 14 13:10 | ocena: 78%
Liczba głosów:14
78%
21%
| odpowiedzi: 11
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Greg Użytkownik anonimowy
~Greg
Brak zdjęcia ~Greg Użytkownik anonimowy
do ~Gorol:
Brak zdjęcia ~Gorol Użytkownik anonimowy
30 sty 13:07 użytkownik ~Gorol napisał:
a może ma ktoś chętkę na tą firmę i dlatego taka cena
No to pogdybajmy. Od kilku lat są zastawiane na Bogdankę sidła i wszystko wskazuje na to, że zapędzili ją w przysłowiowy kozi róg. Dla mnie nie ma większego znaczenia czy ktoś chce ją przejąć czy nie, bo obie opcje są ryzykowne i nie wiadomo na jaki okres czasu rozpisane. W tej chwili rządowi (a z tych linków wynika, że są głęboko usadowieni w tym "układzie zamkniętym" z kangurami w tle) mają i realizują dowolne środki dyscyplinujące względem Bogdanki.
Było tak - najpierw podkopywanie nieoficjalne - nowa firma z przejętym byłym prezesem LWB jako doradcą i byłymi kluczowymi pracownikami ministerstw platformersów na kluczowych stanowiskach, obiecanki snute samorządowcom tzw. "cuda na kiju" o aktywizacji zawodowej regionu itp. itd. (w ten sposób dotarli też do PiS, które wsparło ich w sejmie w sprawie koncesji omamione bajkami o tym ile to nowych miejsc powstanie, jakie to podatki wpłyną do budżetów lokalnych (obecne podatki płacone przez Bogdankę zostały niezauważone) i jak to LWB jest w rękach obcych funduszy – jakby kangury były rodowitymi patriotycznymi Polakami, a drobny akcjonariat i OFE dysponujące pieniędzmi polskich przyszłych emerytów wrogiem narodowym nr1 ;-/, do tego Karski jako patron projektowanej kopalni i PiS miało mokro w..... no ale to PiS – trzeba im wybaczyć braki w logice i podatność na prostą manipulację).
Jak napisałem, PiS (a nie umoczone PO) wystąpiło w obronie koncesji dla kangurów w sejmie (PO czyste - załatwiło sprawę rękoma zmanipulowanych PIS-iorów). No i się zaczęło – koncesja praktycznie już przyznana Bogdance (wypowiedzi medialne z MŚ poszła się p...... i kilka dni później oficjalna zmiana stanowiska MŚ o 180 stopni).
A teraz mamy dyscyplinowanie wariantem konsolidacji energetycznej. Owszem, Enea ma podpisane wieloletnie kontrakty z LWB na dostawę węgla do nowych bloków Kozienic, ale czy usłużny towarzysz Grad nie może zacząć przy nich kombinować po chamskim inkorporowaniu Enei do zadłużonego Tauronu? Drugi ważny kontrahent to z kolei elektrownia Ostrołęka Energi. Dlaczego w tym całym planowanym układziku kopalniano – energetycznym i pomocy "biednemu" sektorowi górniczemu (de facto wyłącznie górnikom ze Śląska kosztem innych) nikt ani słowa nie mówi o prywatnych kopalniach – w szczególności właśnie o Bogdance?
Nie mówię, że ktoś chce zniszczyć LWB (to jest zbyt bogata firma, której majątek można po ewentualnym przejęciu korzystnie przeputać lub zastawić pod jakieś szemrane geszefciki na rynku kapitałowym, a przejmując LWB kangury mogłyby uwiarygodnić swoej zamiary inwestycyjne i ściągnąć z rynków kasę), ale w tak podbramkowej sytuacji i osaczeniu z każdej strony mogą z nią zrobić co tylko sobie zaplanują i co dla układu będzie akurat wygodne. Szach mat.
Kopalnie na Śląsku będą za chwilę za grosze do przejęcia przez kolesiów, ale tam jest sytuacja podbramkowa związana z doprowadzeniem branży pospołu przez związkowców i beznadziejne uPOlitycznione zarządy do przepaści, a rentowną i inwestującą skrupulatnie LWB ograli w całkiem inny sposób i również postawili w sytuacji całkowicie podbramkowej (gorzej, że ograli upolitycznionymi decyzjami po raz kolejny inwestorów na GPW). W tej chwili mogą zrobić z nią dowolne rzeczy, bo od decyzji wyłącznie politycznych w gospodarce rzekomo wolnorynkowej uzależnione zostało jej dalsze niezakłócone funkcjonowanie.
Pomysły Stopy o rozmowach o węglu z Ukrainą zakrawają na jakąś skrajną frustrację, bo wiadomo że Ukraińcy swoim kontrahentom niechętnie płacą. Prawda jest taka – Kozienic i Ostrołęki, które mają instalacje przystosowane do węgla z Bogdanki nikt LWB nie zrekompensuje i nie zastąpi.
30 sty 13:51 | ocena: 85%
Liczba głosów:7
85%
14%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~nowy Użytkownik anonimowy
~nowy
Brak zdjęcia ~nowy Użytkownik anonimowy
do ~?:
Brak zdjęcia ~? Użytkownik anonimowy
15 paź 14 20:47 użytkownik ~? napisał:
No ale jak? Przecież kupując w ramach krótkiej sprzedaży otwierają pozycję, a nie ją zamykają?
Otwierając krótką pozycję sprzedajesz akcje, które nie są twoją własnością. Sprzedajesz po wyższej cenie z zamiarem wykupu po cenie niższej, różnica w cenie jest twoim zarobkiem. Zwykle przy krotkiej sprzedaży sprzedaje się stopniowo akcje po coraż niższej cenie obniżając w ten sposób kurs. Widac to czasami po transakcjach na pojedyncze sztuki.
No ale na zamknięciu takie coś robić to lekka przesada heh. Nie wiem czy znajdzie się tylu chętnych do sprzedaży po niższych cenach. Ja nie sprzedam, jak cena spadnie to ewentualnie jeszcze DOKUPIĘ.
15 paź 14 21:05 | ocena: 83%
Liczba głosów:6
83%
16%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Nowy Użytkownik anonimowy
~Nowy :
Brak zdjęcia ~Nowy Użytkownik anonimowy
"Wydobycie osiągnięte w IV kwartale 2014 roku było rekordowe w historii Bogdanki i przełożyło się na 10-proc. wzrost produkcji węgla handlowego w ujęciu rok do roku. W osiągnięciu wysokiego poziomu produkcji pomogło uruchomienie Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla, które było jednym z ostatnich etapów wdrażania naszego obecnego programu inwestycyjnego - w nowym zakładzie począwszy od września 2014 roku wyprodukowaliśmy już ok. 1 mln ton węgla netto. Do wzrostu produkcji węgla handlowego przyczyniły się także dobre warunki geologiczne w ścianie 3/VI/385, które przełożyły się na poprawę uzysku węgla w grudniu 2014 roku" - powiedział cytowany w komunikacie Zbigniew Stopa, prezes Bogdanki
Czyli osiągnęli to co zamierzali.
8 sty 09:58 | ocena: 80%
Liczba głosów:10
80%
20%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~ciekawsky Użytkownik anonimowy
~ciekawsky
Brak zdjęcia ~ciekawsky Użytkownik anonimowy
do ~Ha:
Brak zdjęcia ~Ha Użytkownik anonimowy
15 paź 14 17:40 użytkownik ~Ha napisał:
Widzieliście jak po 15.00 obstawili krótką sprzedaż? Ja się ustawiam jutro z zakupem w okolicy 100. Chętnie uśrednię sobie zakupy skoro jacyś de.ile chcą oddawać akcje tak tanio. Praktycznie cały fixing w wolumenach po 1000 akcji i więcej poleciał na krót
Raczej ryzykanci. Co miało być uwzględnione w cenie, to już myślę, że zostało. Raczej gra na naiwnych, co uważają, że jak jest informacja o negatywnym wydźwięku, to zawsze jest negatywna również w sensie ekonomicznym. Tutaj akurat zgadzam się z ~OK. CAPEX zejdzie w dół i to na słabej inwestycji, co w sensie ekonomicznym jest pozytywne. Życzę powodzenia z tą 100, ale tak bardzo bym na nią nie liczył ;)
15 paź 14 18:11 | ocena: 87%
Liczba głosów:8
87%
12%
| odpowiedzi: 3
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~nie popłacz się łosiu Użytkownik anonimowy
~nie popłacz się łosiu
Brak zdjęcia ~nie popłacz się łosiu Użytkownik anonimowy
do ~Laik:
Brak zdjęcia ~Laik Użytkownik anonimowy
16 paź 14 12:38 użytkownik ~Laik napisał:
Teraz to licz straty ubrali cię łosiu
Normalnie tragedia narodowa. W ciągu miesiąca-dwóch będzie ok. 118złociszy, zgodnie z wykresem technicznym, ale ty łosiu zawsze szlochasz i wypisujesz drętwe pierdoły o ubieraniu i wyleszczaniu. Staje ci od wypisywania głupot? Skąd takie barany się biorą. To nie bankrutujące JSW, więc spokojna głowa. Teraz mamy panikę w USA w związku z kończeniem skupu, w przyszłym tygodniu pakiet klimatyczny, oczekiwanie na rozporządzenia wykonawcze do ustawy o jakości węgla. Wszystko w normie.
16 paź 14 12:52 | ocena: 77%
Liczba głosów:9
77%
22%
| odpowiedzi: 3
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~NN Użytkownik anonimowy
~NN :
Brak zdjęcia ~NN Użytkownik anonimowy
Analitycy Trigon DM zalecają inwestorom zajęcie długiej pozycji na akcjach Enei i krótkiej na akcjach Tauronu. W drugiej parze rekomendują długą pozycję na Bogdance i krótką na JSW
W ich ocenie wszystko wskazuje, że Bogdanka "najgorsze ma już za sobą" i drugi kwartał będzie najsłabszym w ciągu roku. W trzecim kwartale liczą na znaczącą poprawę wyników spółki w ujęciu kwartał do kwartału.
Ja się z tym zgadzam i czas jest dobry do zajęcia długiej pozycji o czym tez pisał inwestor.
14 paź 14 08:08 | ocena: 70%
Liczba głosów:10
70%
30%
| odpowiedzi: 11
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~hahaha Użytkownik anonimowy
~hahaha
Brak zdjęcia ~hahaha Użytkownik anonimowy
do ~a tam:
Brak zdjęcia ~a tam Użytkownik anonimowy
25 lis 14 11:21 użytkownik ~a tam napisał:
A daj spokój z tymi gierkami pomiędzy banderowcami i ruskami. Wszyscy tylko na tym zamieszaniu tracą. Ceny surowców przez ten konflikt są sztucznie udup....., co ma również wpływ na węgiel. Mam nadzieję, że ekonomiczne ruchy Iranu i Chin zrobią wreszcie j
Z tym węglem to jest kabaret. Ukraińcy płaczą,, bo ruski im wyngla nie dają choć obiecali (kto z wrogiem handluje, ten potem żałuje ;-), a poza tym
http://www.nettg.pl
Sceny jak na Dzikim Zachodzie ;-)
Niemcy płaczą i błagają na kolanach Szwedów o węgiel
http://www.nettg.pl
a w Polsce zwały rosną do nieba (ambicja na kamieni kupę?) i mistrz zarządzania chłopek roztropek poucza górników z KW, że "trzeba obniżyć koszty i zwiększyć sprzedaż" - normalnie Nobel z należy mu się za tą prawdę objawioną i klękajcie narody przed tą krynicą mądrości ekonomicznej.
25 lis 14 20:55 | ocena: 71%
Liczba głosów:7
71%
28%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~;-) Użytkownik anonimowy
~;-)
Brak zdjęcia ~;-) Użytkownik anonimowy
do ~sztygar:
Brak zdjęcia ~sztygar Użytkownik anonimowy
21 lis 14 20:23 użytkownik ~sztygar napisał:
Co ma Taras do Bogdanki ????? a jego ojciec dyrektor Telecki ?????? to już teraz na Śląsku będzie ład i spokój !!!!!
Był ostatnią szansą na zielone śiwatło dla restrukturyzacji górnictwa na Śląsku czyt. pzywrócenie normalności dla całego sektora. Wykopując go to światło zgaszono, Teraz związkowcy będą znowu brykać, a Kopaczka załamywać dłonie nie nad gospodarką, a nad ich żonami i dziatkami na histerycznych spotkaniach (oczywiście nie na serio, tylko w celach pr-owskich).
Jak to się skończy dla górnictwa w Polsce? Prawdopodobnie tragicznie.
A Taras poleciał, bo postanowił szczerze ocenić sytuację w KW na konferencji w środę, a ta władza jak Kim Dzong Un nie znosi krytyki ;-)
21 lis 14 21:22 | ocena: 66%
Liczba głosów:6
66%
33%
| odpowiedzi: 4
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Ciekawostka Użytkownik anonimowy
~Ciekawostka :
Brak zdjęcia ~Ciekawostka Użytkownik anonimowy
Co o tym sądzicie?
http://karzo.salon24.pl

Lista nazwisk zaangażowanych PO.rańców imponująca. Jest ryzyko, że jednak będą chcieli wykorzystać okazję i przejąć LWB za taniochę wykorzystując obecne machloje rządowe z nielegalną pomocą publiczną dla Ślaska i kombinowaniem w energetyce - jeśli się grzecznie oddadzą pod opiekę właściwych nabywców to wszystko będzie super, a tak pełen mobbing i robienie pod górę? (tak jak inny układ zrobi to z restrukturyzowanymi na koszt podatników kopalniami na Śląsku na które pójdzie pomoc publiczna, a potem za złotówkę przejmą kolesie?) żeby potem kręcić lody? Te powiązania z Ministerstwem Środowiska i rządem są po prostu bulwersujące zwłaszcza w kontekście zmian stanowiska w sprawie koncesji.. Sprawa do badania dla prokuratury? Hasło przewodnie Beaty S.wiecznie żywe?
28 sty 15:33 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
| odpowiedzi: 19
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~JAK SIĘ O TYM PISZE TO NÓŻ SIE OTWIERA ZE MINISTER WZIĄŁ KASĘ Użytkownik anonimowy
~JAK SIĘ O TYM PISZE TO NÓŻ SIE OTWIERA ZE MINISTER WZIĄŁ KASĘ
Brak zdjęcia ~JAK SIĘ O TYM PISZE TO NÓŻ SIE OTWIERA ZE MINISTER WZIĄŁ KASĘ Użytkownik anonimowy
do ~Ciekawostka:
Brak zdjęcia ~Ciekawostka Użytkownik anonimowy
28 sty 15:33 użytkownik ~Ciekawostka napisał:
Co o tym sądzicie?
http://karzo.salon24.pl/626683,likwidacja-bogdanka

Lista nazwisk zaangażowanych PO.rańców imponująca. Jest ryzyko, że jednak będą chcieli wykorzystać okazję i przejąć LWB za taniochę wykorzystując obecne machloje rządowe z nielegalną
Taki projekt już w 2012 r. uruchomił australijski koncern wydobywczy Prairie Downs Metals Limited, który do realizacji tego zadania utworzył spółkę celową PD Co Sp. z o.o. Australijczykom chodzi o rozpoznanie złóż węgla kamiennego w lubelskich miejscowościach: Kulik, Syczyn, Kopina i Cyców, położonych tuż obok lubelskiej kopalni "Bogdanka"- dzisiaj najbardziej ekonomicznej kopalni nie tylko w Polsce, ale chyba w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka PD Co otrzymała w 2012 r. koncesję na rozpoznanie najbardziej zasobnych lubelskich złóż, które obejmują łącznie 184 km kwadratowe.
28 sty 16:06 | ocena: 75%
Liczba głosów:4
75%
25%
| odpowiedzi: 18
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~;-/ Użytkownik anonimowy
~;-/
Brak zdjęcia ~;-/ Użytkownik anonimowy
do ~hahaha:
Brak zdjęcia ~hahaha Użytkownik anonimowy
13 lis 14 10:31 użytkownik ~hahaha napisał:
Głosy w głowie ci tak powiedziały czy gamonie z woodsa, które wyskoczyły jak Filip z konopii z absurdalną rekomendacją na 111, tak samo idiotyczną jak wcześniejsza na 167?
Skąd oni biorą te rekomendacje. Z ciekawości sprawdziłem te z 2011 roku, kiedy spółka miała koło 200mln.zysku przed sobą ogromną inwestycję do 2015 roku niepewną co do efektu, a rekomendacje urraoptymistyczne na najbliższe miesiące na 130-150zyla. Teraz kiedy inwestycja w fazie rozruchu i końcówka dużego CAPEXu, wydobycie zgodne z planem (tyle, że przesunięcie dużego wydobycia na okres od 1Q2015 czyli o kwartał) ci wyskakują z rekomendacjami na 110 zyla traktując górnictwo jako branżę i w ogóle nie analizując poszczególnych spółek osobno. A dziś analiza - raport światowy, że zapotrzebowanie na węgiel do 2040 wzrośnie czy to się komuś podoba czy nie.
13 lis 14 10:49 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
100%
0%
| odpowiedzi: 18
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Taki kraj Użytkownik anonimowy
~Taki kraj
Brak zdjęcia ~Taki kraj Użytkownik anonimowy
do ~DZIKI:
Brak zdjęcia ~DZIKI Użytkownik anonimowy
15 lis 14 20:08 użytkownik ~DZIKI napisał:
Co ty porównujesz KGHM do LWB choć nie tak dawno kurs LWB był wyższy niż miedziaka sam się dziwiłem to były czasy hossy
Masz rację. Gdyby Bogdanka zaliczyła taką aferę i defraudację ogromnej kasy jak KGHM w Kongo, to nic by po niej nie pozostało. Po prostu są równi i równiejsi w tym skorumpowanym grajdole zwanym Polską. W końcu publiczną kasę można trwonić do plus nieskończoności jak miało to miejsce w powyższym przypadku albo w Lotosie na złożu YME. Ciekawe kiedy okaże się, że Sierra Gorde to podobny kanał, a pompowanie wody na pustynię z oceanu to jakaś kosmiczna ściema.
16 lis 14 14:49 | ocena: 71%
Liczba głosów:7
71%
28%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Leon Użytkownik anonimowy
~Leon
Brak zdjęcia ~Leon Użytkownik anonimowy
do ~;-/:
Brak zdjęcia ~;-/ Użytkownik anonimowy
22 lis 14 10:46 użytkownik ~;-/ napisał:
No i co z tego, że latał? Spekulanci się bawią, to i po złotówce mogą rzucać. Nikt normalny nie robi takich bzdur tylko spekuła żeby destabilizować kurs..
To oczywiste że to tanie zagrywki spekuły dla przykładu widząc te tanie gierki rzuciłem spore zlecenie kupna po PKC/PCR i co i nic nie wpadło przeciwstawne zaraz było wycofane banda szulerska spiorę im tyłki następnym razem
22 lis 14 11:18 | ocena: 100%
Liczba głosów:10
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~NN Użytkownik anonimowy
~NN :
Brak zdjęcia ~NN Użytkownik anonimowy
Agencja Bloomberg - wśród największych spółek w gronie top picks brokera na 2015r.znalazły się: Bogdanka, Budimex, PKO BP, PKP Cargo, mBank, PKN Orlen i TVN. Wyprzedaż m.in. Bogdanki zacznie się jak akcje wzrosną od obecnych poziomów o ok 20-30%. Ludziska zachowajcie spokój. Moim skromnym zdaniem (proszę bez obrażania w ewentualnych odpowiedziach) obecnie jest niezły okres do zakupów, w okolicach od 91- do 97. Ta spółka to nie żaden gniot, jest solidna i dobrze zarządzana, a co do spekulantów, Oni też chcą zarobić, obserwujcie kurs i obroty (naprawdę tu jest ciekawie).
Pozdrawiam Wszystkich i powodzenia w Nowym Roku
5 sty 13:11 | ocena: 60%
Liczba głosów:5
60%
40%
| odpowiedzi: 14
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Przejdź do profilu

Szukaj

Notowania

Sesja giełdowa na GPW jest zakończona.
WIG20 2 341,00 0,01% 0,23 pkt »
WIG 52 102,39 0,12% 62,15 pkt »
mWIG40 3 537,17 0,41% 14,29 pkt »
sWIG80 12 509,27 0,36% 44,77 pkt »
NCIndex 300,36 -0,45% -1,37 pkt »
NIKKEI 17 674,39 0,39% 68,17 USD »
FTSE 6 749,40 -0,90% -61,20 USD »
DJIA 17 164,95 -1,45% -251,90 USD »
NASDAQ 4 635,63 -1,02% -47,78 USD »
AMAZON 311,78 13,74% 42,84 pkt »
STEELC 23,06 5,98% 1,38 pkt »
DELTA 50,21 -5,78% -2,90 pkt »
UNITEDC 73,53 -5,66% -4,16 pkt »
GOOG 510,31 4,86% 24,78 pkt »
ROPAB 49,03 6,79% 3,33 pkt »
ROPAW 44,57 6,96% 3,10 pkt »
ZŁOTO 1 258,10 2,03% 25,50 pkt »
SREBRO 16,93 1,84% 0,31 pkt »
  Kupno (bid) Sprzedaż (ask)  
EUR/PLN 4,1767 -0,69% 4,1806 -0,69% »
USD/PLN 3,6983 -0,43% 3,7006 -0,43% »
CHF/PLN 4,0145 -0,20% 4,0176 -0,20% »
EUR/USD 1,1292 -0,29% 1,1294 -0,29% »
Nazwa Wartość bieżąca (j.u.) Stopa zwrotu 1R (%)
067134201268335402
CPKP 208,65
264,77%
HIAA 638,11
81,44%
HTCC 27,25
64,82%
HTCP 114,11
63,17%
DWTU 224,91
54,69%
Nazwa Wartość bieżąca (j.u.) Stopa zwrotu 1R (%)
-66-55-44-33-22-11-0
HREU 3,43
-40,64%
HREP 12,71
-29,37%
AGMU 254,94
-28,08%
SKRS 66,06
-24,91%
QUE... 71,46
-24,78%
Brak wyników do wyświetlenia.
Nazwa Wartość bieżąca (j.u.) Stopa zwrotu 1R (%)
-12-10-8-6-4-2-0
Otw... 31,23
-6,58%
Poc... 27,28
-4,65%
PZU 29,78
-4,06%
Pek... 28,13
-4,06%
Hes... 29,03
-3,30%

jutro - poniedziałek, 2 lutego 2015

CzasDaneOkresAktualna wartość
02:35Japonia - Indeks PMI dla przemysłu - fin.Styczeń
09:00Polska - Wskaźnik Rynku Pracy wg BIECStyczeń
09:00Polska - Indeks PMI dla przemysłuStyczeń
09:55Niemcy - Indeks PMI dla przemysłu - fin.Styczeń
10:00Strefa euro - Indeks PMI dla przemysłu - fin.Styczeń
10:30Wlk. Brytania - Indeks PMI dla przemysłuStyczeń
14:30USA - Wydatki AmerykanówGrudzień
14:30USA - Dochody AmerykanówGrudzień
16:00USA - Wydatki na inwestycje budowlaneGrudzień
16:00USA - Indeks ISM dla przemysłuStyczeń

Największe zmiany (GPW)

nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • 0
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
BPM 6,22 83,48
IDE 0,03 50,00
AUM 0,18 20,00
WDC 8,20 17,14
MEW 0,07 16,67
MTL 0,56 16,67
CCE 0,07 16,67
SHG 3,00 13,21
nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • -100
 • -75
 • -50
 • -25
 • 0
NWR 0,06 -14,29
KFL 34,44 -11,69
SKT 1,14 -9,52
TRR 3,80 -9,52
KMP 6,81 -7,60
DSS 0,28 -6,67
RBC 1,71 -6,04
WST 36,61 -5,89
nazwa kurs bieżący
(PLN)
obrót (tys. PLN)
KGH 105,35 97 038,64
PZU 504,55 93 452,61
PKO 34,34 78 516,29
PEO 178,95 68 054,82
PKN 54,85 68 029,98
PGE 19,45 55 835,60
ENG 21,00 37 156,52
OPL 8,95 20 507,36

komentarze

Symboliczny wzrost na koniec tygodnia
30 sty, 18:28
Paweł Grubiak | Superfund TFI
Błąd systemowy
30 sty, 18:18
Emil Szweda | obligacje.pl
Leniwy handel na warszawskim parkiecie
30 sty, 18:17
Sławomir Koźlarek | Dom Maklerski BZ WBK
Pokaż więcej