Dywidendy

Sesja giełdowa jest zakończona. 18:08 08.10.2015
Odśwież stronę
brak informacji o dywidendach

???

zamknij

Korzystanie z tej funkcji wymaga zalogowania

Możesz zalogować się teraz: zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? załóż konto
Zamknij
Nazwa
X

Objaśnienia do tabeli:

Data ustalenia prawa - data ustalenia prawa do dywidendy;

Dywidenda na akcje brutto - wysokość dywidendy wypłacanej na jedną akcję spółki z zysku spółki;

Data wypłaty - data wypłaty dywidendy;

Data WZA- data Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy na którym zapadła decyzja o wypłacie dywidendy.
Ściągnij do pliku
|
Drukuj
|
|
Objaśnienia tabel

Notowania indeksu WIG20 prezentowane są bez opóźnień. Notowania pozostałych walorów z GPW Główny Rynek (rynek regulowany) prezentowane są z 15 minutowym opóźnieniem. Strona odświeżana jest przez użytkownika. Onet.pl dokłada wszelkich starań aby dane i informacje zawarte w Serwisie były prawdziwe i aktualne. Onet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczane w ramach Serwisu, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści.

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze (1 283)

No photo
No photo ~invest Użytkownik anonimowy
~invest :
No photo ~invest Użytkownik anonimowy
Boryszew zwiększy zaangażowanie w Firmie SKOTAN o 5% . Taka decyzja została podjęta na zebraniu wczoraj . Wykup akcji nastąpi we wtorek . Było to zebranie członków zarządu w Spółce BORYSZEW . Po za tym jest z zamiarem otwarcia firmy córki w Azji , dla firmy SKOTAN . W związku ze wstępną umową na budowę instalacji badawczej energetycznego wykorzystania gazów odpadowych, w tym pochodzącego z różnych procesów chemicznych odpadowego wodoru . Wstępna analiza wskazała duże zapotrzebowanie na tą inwestycję. INWESTYCJA BĘDZIE KOSZTOWAĆ 42 ML EURO .
3 kwi 15:21 | ocena: 100%
Liczba głosów:5
100%
0%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ss Użytkownik anonimowy
~ss
No photo ~ss Użytkownik anonimowy
do ~9 gr:
No photo ~9 gr Użytkownik anonimowy
17 kwi 14 14:41 użytkownik ~9 gr napisał
Duza szansa na fixy dzisiaj
fixy jakbys nei zauwazyl sa codziennie .. rano i po poludniu .. a fix na widlach ..raczej malo realne .. az tak spoldzielnai bezczelna nei jest ..spadki robi sie powoli .. jesli chce sei sprzedac ..i zbierac na dole .. jesli chcesz wywalic za wszelka cenbe to sie zdarzaja 20 % spadki jednego dnia .. ale tak robia tylko debile z ofe .. mam podejrzenie ze to jednak nie debile .. a szczwane lisy co kolegom w dolkach oddaja .. fota po 30 groszy .. plaza po 25 .. i pewnie kazdy by mogl podac kilka przykladow podobnych wyjsc ...a pozniej fota dobila do 2 zl .. plaza do 90 groszy .. na milionach akcji to sporo pienidzy emerytow nam ofe zmarnowalo ..
17 kwi 14 14:56
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~sds Użytkownik anonimowy
~sds
No photo ~sds Użytkownik anonimowy
do ~fundament:
No photo ~fundament Użytkownik anonimowy
17 kwi 14 09:21 użytkownik ~fundament napisał
Wielki kryzys w stajni Karkosika nastał więc prezenty dla Grażyny na poziomie 5 zł są zupełnie nierealne, a spółka z zarządem przejadającym zyski których praktycznie nie ma powinna być wyceniona na poziomie wartości księgowej albo i niżej.
jakby karkosik chcial to i 10 zl by tu bylo ... jak ty wierzysz w kreski i w raporty to lepiej zostan wykladowca akademickim ..na gieldzie rzadzi strach i chciwosc .. rozumem kieuje sie zaledwie niewielki ulamek inwestorow ....
zobacz rafako jak pedzi .i pod co ..pod 2 umowy na 0,5 mld .. zadaj pytanie kupujacym dlaczego kupuja ... niejasno zaczna o kontrktach ..o przyszlych zyskach ..zero konkretow bedzie ..a kupuja bo inni kupuja .. chciwosc ich zaslepila .. myslisz ze ktorys z nich zadal sobie trud sprawdzenia ...ile de facto rafako na tych kontraktach zarobi .. i na ile lat sie rozloza te zyski .. jak dotrze do nich ze to wcale nie takie pewne ze z tego beda kokosy ..przyjdzie raport za 1 kw .. slabszy od oczekiwan .. bo musi byc slabszy ..bo oni juz widza zyski w miliardach ... to strach zajrzy w oczy i zacznie sie wyprzedaz .. chyba ze spoldzielnia (fundy ...albo glowni akcjonariusze)zadecyduja inaczej ..na przyklad na pompowanie kursu pod emisje ...
na kazdej spolce jest to samo .. myslisz ze tutaj wyprzedaz to wynik slabego zarzadu ..???
byli chciwi to kupowali po 4-5 zl .. teraz strach ze wciaz bedzie spadac .. powodowal ze wiekszosc oddawala ze strata .. i jeszcze sie tym chwala ..jacy to oni niby madrzy ..bo bedzei spadac do zlotowki ..albo do groszy .. ale o swojej glupocie nie wspominaja .. ze kupowali drozej ..
ja kupilem po 1.54 .. 1.55 .. 1.58 .. kilka tysiecy akcji ...
w tym momencie mam 1 grosz "zysku" ... jak myslisz mam powod do zmartwien ...
dobra szkoda czasu na pisanie ..lepiej sie notwaniom przyjrzec i poszukac jakiejs perelki ..

17 kwi 14 11:01
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ss Użytkownik anonimowy
~ss
No photo ~ss Użytkownik anonimowy
do ~Stach:
No photo ~Stach Użytkownik anonimowy
16 kwi 14 12:25 użytkownik ~Stach napisał
Tam jest mocne wsparcie.... musi co zrobię - nic.
dorzuce 2 za chwile ...jak grubasy tego batona zobacza to sie przestrasza i beda musieli do izraela zadzwonic co zrobic .. taki pakiet to bedzie dla nich zagadka ..
w tym roku przemielilo sie tutaj tylko 11 mln akcji .. a od wrzesein 2011 .. gdzie ostatnio byl taki poziom ..przemielilo sie ok 120-130 mln akcji (nie chce mie sie tego dokladnei liczyc ) .. nie wierze wiec zeby byl ktos majacy akcje kupione za mniej niz 1,55 (oczywiscie pomijajac tych co kupowali dzis po 1,53-1,54) ... czyli wychodzi mi na to ze tu niemal kazdy kupuje by po kilku dniach oddac ze strata .. a juz na pewno w ostatnim tygodniu ..
16 kwi 14 13:46 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~r Użytkownik anonimowy
~r
No photo ~r Użytkownik anonimowy
do ~sed:
No photo ~sed Użytkownik anonimowy
7 kwi 13 21:59 użytkownik ~sed napisał
za rozpowszechnianie takich info zajmie sie toba knf! dzialasz na szkode spolki i akcjonariatu!
jeżeli miałeś kiedykolwiek mózg,to na pewno ci wyżarło. wystarczy sprawdzić na stronie Euromarku i nie naciągać na kupowanie padła. oto ostatnia info:"Zgodnie z § 5 ust. 1 pkt. 22 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych […], Syndyk masy upadłości "Euromark Polska" S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka) podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 4 marca 2013 r., wydanym na posiedzeniu niejawnym, doręczonym w dniu dzisiejszym, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie IX Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i naprawczych, sygn. akt IX GUp 20/12, ustanowił kuratora dla upadłego Euromark Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie w osobie Ewy Tchorzewskiej."
8 kwi 13 21:16
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~David07 Użytkownik anonimowy
~David07
No photo ~David07 Użytkownik anonimowy
do ~jogaz:
No photo ~jogaz Użytkownik anonimowy
6 lut 12 19:55 użytkownik ~jogaz napisał
są to akcje ktore warto inwestować wielu to zrobiło wielu jeszcze sie obawia interesuje sie akacjami Karkosika od lat według mojej analizy warto iwestować w skotana bo jest jeszcze bardzo tani
Mnie również się tak wydaje , biotechnologia i rozwój firmy od podstaw to dopiero początek, niestety na wyniki będziemy musieli trochę po czekać.Jedno jest pewne , gra jest warta świeczki, a Ci którzy narzekają i wyśmiewają cóż , wszyscy maja prawo do wypowiedzi.Pierwszy krok to otrzymanie dofinansowania, i skoro jest ono przyznane i pieniądze po płyną na konto SKOTANU- to bardzo optymistyczne wieści ponieważ projekty są rzetelnie wykonane dlatego zostały zaakceptowane.2-większościowy udziałowiec raczej nie traci kasy na jakich kolwiek spółkach,a wręcz przeciwnie więc myślę że tą spółkę traktuje jako inwestycję w przyszłość, gdzie rynek jest chłonny i otwarty na innowacyjne pomysły.Obecnie jestem w HAVE (3,11zł)-które trzymam a do kiedy, ciężko mi powiedzieć, być może do skończenia budowy autostrady...zaczynam zbierać SERENITY 0,05-0,06gr
Pozdrawiam
6 lut 12 22:12 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Analityk Użytkownik anonimowy
~Analityk
No photo ~Analityk Użytkownik anonimowy
do ~nigdy więcej karkosika:
No photo ~nigdy więcej karkosika Użytkownik anonimowy
11 sie 11 14:02 użytkownik ~nigdy więcej karkosika napisał
Na wiosnę mieli uruchomić linię produkcji drożdży. A do dzisiaj nawet działki pod budowę nie mają.
Ta firemka przynosząca straty od 5 lat to wielkie oszustwo Karkosika.
Zanim się coś napisze trzeba to należy sprawdzić instalacja stoi, certyfikaty są. Tego typ produkcja jest pierwszą na skale przemysłową na świecie - to nie produkcja samochodów i opóźnień można było się spodziewać. Trzeba zweryfikować parametry aby to co sprawdzało się w skali kilku ton białka funkcjonowało w skali kilkudziesięciu ton. To są żywe organizmy a nie roboty. Ponadto gliceryna - odpad z produkcji biopaliwa aktualnie jest w niewielkich ilościach - rzepak dopiero trafiły do przerobu.
12 sie 11 11:59
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Towaroznawca Użytkownik anonimowy
~Towaroznawca
No photo ~Towaroznawca Użytkownik anonimowy
do ~śmiech:
No photo ~śmiech Użytkownik anonimowy
19 mar 12 15:22 użytkownik ~śmiech napisał
mało znasz historię spółki. popatrz trochę wstecz,co Skotan miał produkować i co z tego wychodziło.
Wiem - biopaliwa, ale instalacji do biopaliw nawet nie rozpoczęto. Instalacja do produkcji drożdży już stoi - drożdże są dopuszczone jako dodatek do pasz w UE. Zgoda na produkcję jest. To nie jest linia montażowa samochodów, telewizorów czy ipodów. Tego typu linia na bazie glicerolu jest pierwszą linią przemysłową na świecie. Zgadzam się że planowanie produkcji było zbyt optymistyczne - w firmie potraktowano to tak jak produkcję chemii gospodarczej lub farb i tutaj się trochę przeliczyli.
19 mar 12 15:44
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ml Użytkownik anonimowy
~ml :
No photo ~ml Użytkownik anonimowy
a może troszke kupic
13 lut 14 19:55 | ocena: 100%
Liczba głosów:8
100%
0%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Kuba Użytkownik anonimowy
~Kuba
No photo ~Kuba Użytkownik anonimowy
do ~inwestor:
No photo ~inwestor Użytkownik anonimowy
2 cze 11 21:51 użytkownik ~inwestor napisał
Nic z informacji o zebraniu nie wynika.Żadnych wieści o rozwoju firmy, co z instalacją drożdżową,kiedy produkcja, czy będzie jakaś emisja akcji na dalszy rozwój firmy. Ktoś tam sobie nakupił akcji, dzisiaj podbił cenę, widać było po gwałtowności sprzedaży
A ja się cały czas zastanawiałem, obserwując kurs, skąd biorą się Ci, którzy po tak niskich cenach sprzedają akcje. Raczej przez najbliższy rok już nie zobaczysz tych cen, więc możesz śmiało odkupić, jak jest jeszcze dość nisko. Kurs zostanie podbity bardzo wysoko i dopiero wtedy pojawią się info tłumaczące te wzrosty. Pamiętaj, że giełda dyskontuje przyszłość! Widać też, że akcje są skupowane z rynku i nie wracają do obrotu. Nie zapominaj o dofinansowaniu 30 milionowym...
2 cze 11 22:11
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ml Użytkownik anonimowy
~ml :
No photo ~ml Użytkownik anonimowy
jak troszke spadnie to odkupie
17 lut 14 16:18 | ocena: 88%
Liczba głosów:9
88%
11%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Kuba Użytkownik anonimowy
~Kuba :
No photo ~Kuba Użytkownik anonimowy
Gonimy Krezusa!!! Jak się popatrzycie na notowania historyczne firm ze stajni Karkosika, to można łatwo znaleźć zależność. Jak jedna firma idzie do góry, to druga za jakiś czas ją przegania itd. Nie musi być żadnego info, info pojawi się po solidnych wzrostach, takie na przykład jak: Główny akcjonariusz zwiększył zaangażowanie! Ale to będzie już na dużo wyższych poziomach. Na Skotanie spędziłem 6 lat i wiem, co piszę.
26 maja 11 08:35
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~kl Użytkownik anonimowy
~kl :
No photo ~kl Użytkownik anonimowy
sprzedajcie
20 mar 14 21:57 | ocena: 85%
Liczba głosów:7
85%
14%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~zbieracz puszek Użytkownik anonimowy
~zbieracz puszek
No photo ~zbieracz puszek Użytkownik anonimowy
do ~ml:
No photo ~ml Użytkownik anonimowy
13 lut 14 19:55 użytkownik ~ml napisał
a może troszke kupic
Kupuj bo wszystkie giełdowe śmieci ostatnio mocno rosną. Też w to zainwestowałem.
14 lut 14 16:37 | ocena: 75%
Liczba głosów:8
75%
25%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ Użytkownik anonimowy
~
No photo ~ Użytkownik anonimowy
do ~likorrrr:
No photo ~likorrrr Użytkownik anonimowy
18 mar 12 20:36 użytkownik ~likorrrr napisał
podali dobre info napewno bedzie minus 10% w dół w przyszłym tygodniu i tak jedziemy na okolice 2 zł a tacy jak ty oddadza mi akcje w panice. na tej społce zarabiaja tylko ci którzy sterują kursem skotanu i 1% takich jak ja :) czekam az się wykrwawisz
napewno to jutro bedzie poniedziałek dalej ci nie bede tłumaczył bo niema sensu bo i tak nie zrozumisz i a wszyscy którzy inwestuja w skotana dobrze robią i panowie niebac sie takich smetnych wypowiedzi bo te baj\ki schowaj sobie dla dzieci mnie synio nie postraszysz jestem na giełdzie kupe lat mało tez zabieram głos ale jak widze ze ktos takie bzdury pisze to mi sie to poprostu nie podoba
18 mar 12 21:02
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 5
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Przejdź do profilu

Szukaj

Notowania

Sesja giełdowa na GPW jest zakończona.
WIG20 2 126,48 0,76% 16,04 pkt »
WIG 51 222,77 0,51% 259,91 pkt »
mWIG40 3 690,61 -0,03% -1,11 pkt »
sWIG80 13 364,36 -0,04% -5,35 pkt »
NCIndex 286,09 0,07% 0,20 pkt »
NIKKEI 18 141,17 -0,99% -181,81 USD »
FTSE 6 374,82 0,61% 38,47 USD »
DJIA 17 049,95 0,81% 137,66 USD »
NASDAQ 4 810,79 0,41% 19,64 USD »
ARCELM 5,62 17,51% 0,84 pkt »
PORSCHE 41,34 15,75% 5,63 pkt »
VWAG 115,50 14,24% 14,40 pkt »
GAZPROM 4,45 13,76% 0,54 pkt »
THYSKRUPP 18,00 13,35% 2,12 pkt »
ROPAB 53,14 2,81% 1,45 pkt »
ROPAW 49,62 3,14% 1,51 pkt »
ZŁOTO 1 141,00 -0,38% -4,30 pkt »
SREBRO 14,68 -0,03% 0,00 pkt »
  Kupno (bid) Sprzedaż (ask)  
EUR/PLN 4,2156 -0,22% 4,2195 -0,22% »
USD/PLN 3,7401 -0,52% 3,7424 -0,52% »
CHF/PLN 3,8694 0,22% 3,8725 0,21% »
EUR/USD 1,1272 0,33% 1,1274 0,33% »

dziś - czwartek, 8 października 2015

CzasDaneOkresAktualna wartość
01:50Japonia - Zamówienia na sprzęt, maszyny i urządzeniaSierpień-5,7% m/m
01:50Japonia - Saldo rachunku bieżącego s.a.Sierpień1590 mld JPY
07:00Japonia - Miesięczny raport BoJPaździernik
08:00Niemcy - Bilans handlu zagranicznego s.a.Sierpień19,6 mld EUR
13:00Wlk. Brytania - Decyzja ws. stóp procentowychPaździernik0,5%
13:00Wlk. Brytania - Protokół z posiedzenia BoEPaździernik
14:30USA - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnychTydzień263 tys,
20:00USA - Protokół z posiedzenia FOMCWrzesień

dziś - czwartek, 8 października 2015

Wypłata dywidendy 3,50 zł na akcję.
Wypłata dywidendy 3,00 zł na akcję.
NWZA ws. wyrażenia zgody na zbycie (w tym wniesienie do innego podmiotu...
Debiut spółki na GPW. Wprowadzenie do obrotu 19.608.000 akcji serii A,...
Zakończenie zapisów na akcje w transzy inwestorów indywidualnych....

Największe zmiany (GPW)

nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • 0
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
EKA 0,06 50,00
PTI 0,88 27,54
KRS 0,65 25,00
MLK 1,30 23,81
KSG 1,19 21,43
AGT 1,31 21,30
WIK 1,39 19,83
IMC 6,70 11,48
nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • -100
 • -75
 • -50
 • -25
 • 0
PDZ 1,47 -11,98
REG 1,10 -9,09
BPH 36,33 -8,88
EKP 1,28 -7,25
WDX 5,18 -5,47
PLA 23,70 -5,12
CMR 124,30 -5,11
KST 31,05 -5,02
nazwa kurs bieżący
(PLN)
obrót (tys. PLN)
PZU 396,75 192 533,84
PKO 31,30 160 696,98
KGH 91,00 145 237,52
PGE 13,87 122 682,01
PKN 64,50 78 085,66
PEO 154,00 61 997,29
PGN 6,94 46 601,88
ENG 16,94 28 121,21

komentarze

title
Trzeci dzień wzrostów na GPW
7 paź, 19:01
Paweł Grubiak | Superfund TFI
title
Walka o dalszy wzrost
7 paź, 18:05
Paweł Kubiak | Dom Maklerski BZ WBK
title
Przerwana passa
6 paź, 23:27
Patryk Cieśla | Dom Maklerski BZ WBK
title
Akcje zyskują na wartości
6 paź, 18:03
Grzegorz Skrzyczyński | Dom Maklerski BZ WBK
title
Rynki rozczarowane publikacją słabych danych NFP
6 paź, 17:14
Andrzej Kiedrowicz | Easy Forex
Pokaż więcej