Dywidendy

Sesja giełdowa jest zakończona. 18:07 13.10.2015
Odśwież stronę
Data ustalenia
prawa
Dywidenda na
akcje brutto
Data wypłaty Data WZA Opis
04.07.2007 1,00 PLN 13.09.2007    

???

zamknij

Korzystanie z tej funkcji wymaga zalogowania

Możesz zalogować się teraz: zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? załóż konto
Zamknij
Nazwa
X

Objaśnienia do tabeli:

Data ustalenia prawa - data ustalenia prawa do dywidendy;

Dywidenda na akcje brutto - wysokość dywidendy wypłacanej na jedną akcję spółki z zysku spółki;

Data wypłaty - data wypłaty dywidendy;

Data WZA- data Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy na którym zapadła decyzja o wypłacie dywidendy.
Ściągnij do pliku
|
Drukuj
|
|
Objaśnienia tabel

Notowania indeksu WIG20 prezentowane są bez opóźnień. Notowania pozostałych walorów z GPW Główny Rynek (rynek regulowany) prezentowane są z 15 minutowym opóźnieniem. Strona odświeżana jest przez użytkownika. Onet.pl dokłada wszelkich starań aby dane i informacje zawarte w Serwisie były prawdziwe i aktualne. Onet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczane w ramach Serwisu, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści.

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze (244)

No photo
No photo ~jur Użytkownik anonimowy
~jur
No photo ~jur Użytkownik anonimowy
do ~Człek z branży zorientowany co to za firma:
No photo ~Człek z branży zorientowany co to za firma Użytkownik anonimowy
22 lut 12 20:00 użytkownik ~Człek z branży zorientowany co to za firma napisał
Sygnity zrobiło program gniot Infomedica. Wczesniej ta firma nazywała sie Computerland a że złe imie pozostało to nazwa nowa. Poza tym wsparcie techniczne informatyków lipne, drakasę ile wlezie a nic nie chcą zrobić na lepsze tylko poprawki. Non stop wych
przyjacielu. ale infomedica jest juz od dobrych 4 lat jest juz pod skrzydlami asseco
23 lut 12 00:07 | ocena: 100%
Liczba głosów:12
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~arek Użytkownik anonimowy
~arek :
No photo ~arek Użytkownik anonimowy
Analitycy Espirito Santo, w raporcie z 27 maja, podwyższyli wycenę jednej akcji Sygnity z 20,9 do 24 zł podtrzymując rekomendację „kupuj”.

Raport wydano przy kursie 16,2 zł. W trakcie poniedziałkowych notowań za jedną akcję spółki płacono 16,40 zł.
Podniesienie wyceny autorzy raportu argumentowali głównie optymalizacją kosztów, poprawą struktury przychodów i rentowności. W ocenie analityków wyniki Sygnity za ostatni kwartał potwierdzają, że Sygnity idzie w dobrym kierunku. Ich zdaniem spółka jest potencjalnym kandydatem, żeby zdobyć co najmniej jeden kontrakt z postępowań toczących się obecnie w ZUS-ie o wartości 50-60 mln zł.
Espirito Santo prognozuje, że Sygnity w 2013 roku wypracuje 11,2 mln zł zysku netto i 37,2 mln zł EBITDA.
27 maja 13 18:49 | ocena: 100%
Liczba głosów:2
100%
0%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Inwestor Użytkownik anonimowy
~Inwestor :
No photo ~Inwestor Użytkownik anonimowy
Sygnity podtrzymuje cele finansowe ze strategii
Portfel zamówień informatycznej spółki na II półrocze bieżącego roku obrotowego ma wartość 186 mln zł. Jest o 74 proc. większy niż przed rokiem.

Sygnity, którego raporty finansowe w przeszłości potrafiły dostarczać inwestorom wielu emocji (zwłaszcza gdy spółka miała problemy płynnościowe), staje się coraz bardziej przewidywalne, jeśli chodzi o wyniki finansowe. – Stabilizacja w tym obszarze oraz odbudowa wizerunku firmy na rynku kapitałowym to priorytety obecnego zarządu – przypomina Janusz Guy, prezes Sygnity.
29 maja 14 07:03
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Patrol Użytkownik anonimowy
~Patrol :
No photo ~Patrol Użytkownik anonimowy
27.05. Warszawa (PAP) - Portfel zamówień grupy Sygnity na drugą połowę roku obrotowego 2013/14 ma wartość 186 mln zł i jest 75 proc. wyższy rdr - poinformował w liście do akcjonariuszy prezes spółki Janusz R. Guy.
"Grupa Sygnity podpisała umowy, z których przychody w II połowie roku obrotowego 2014 osiągną wartość 186 mln zł. Jest to kwota o 75 proc. wyższa niż suma przychodów zagwarantowanych umowami, przypadających na porównywalny okres roku ubiegłego" - napisano w liście.

"Prezentowany backlog zabezpiecza wartość przychodów z zeszłego roku finansowego na poziomie 92 proc. w obrębie całej grupy, w tym w pionie public stanowi 104 proc. przychodów za rok obrotowy 2013 a w pionie bankowo finansowym 96 proc. przychodów uzyskanych w roku obrotowym 2013" - dodano.

Po dwóch kwartałach roku obrotowego 2013/14 grupa Sygnity osiągnęła 8,2 mln zł zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej, 13,7 mln zł zysku operacyjnego i 253,95 mln zł przychodów.(PAP)
28 maja 14 07:41
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Inwestor Użytkownik anonimowy
~Inwestor :
No photo ~Inwestor Użytkownik anonimowy
Sygnity ma umowę z Pocztą Polską o max. wartości 25,13 mln zł brutto !!!
ISBnews - Biznes
6 Maj 2014, 16:41
Warszawa, 06.05.2014 (ISBnews) – Sygnity zawarło umowę z Pocztą Polską, której przedmiotem jest świadczenie przez spółkę usług serwisu oprogramowania zintegrowanego systemu teleinformatycznego oraz wprowadzaniu modyfikacji systemu, poinformowało Sygnity. Wartość umowy to maksymalnie 23,13 mln zł brutto.
„Umowa obowiązywać będzie przez okres 24 miesięcy od daty 1 maja 2014 roku, z takim zastrzeżeniem, że w przypadku skorzystania z prawa opcji, zamawiający uprawniony jest do przedłużania obowiązywania umowy o maksymalnie 24 miesiące" – podano w komunikacie.

Maksymalna łączna wartość niniejszej umowy nie przekroczy 25.133.881,50 zł brutto, w tym maksymalna wartość za część opcjonalną umowy nie przekroczy 12.566.940,75 zł brutto, podano także.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.
6 maja 14 16:49 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~BYK Użytkownik anonimowy
~BYK :
No photo ~BYK Użytkownik anonimowy
Sygnity: Milion od resortu sprawiedliwości !!!!
Giełdowa spółka będzie odpowiadała za utrzymanie i rozwój kilku systemów IT pracujących w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Sygnity wygrało przetarg (podstępowania trwało prawie rok) na świadczenie usług wsparcia w utrzymaniu, rozwoju i szkoleniu dla: Systemu Informatycznego Biurowość, Systemu Informatycznego Krajowy Rejestr Sądowy, Systemu Informatycznego Rejestr Zastawów, Systemu Informatycznego Monitora Sądowego i Gospodarczego funkcjonujących w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Konkurs miał charakter otwarty. Łącznie startowało w nim dwa podmioty. Budżet zamówienia wynosił 2,21 mln zł. Sygnity podjęło się realizacji zadania za niespełna 1 mln zł. Resort zastrzegł sobie możliwość złożenia zamówień uzupełniających (w okresie trzech lat) na kwotę nie większą niż 50 proc. wartości zamówienia bazowego (w każdej części zamówienia).
9 kwi 14 13:16
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Patrol Użytkownik anonimowy
~Patrol :
No photo ~Patrol Użytkownik anonimowy
Sygnity ma umowę sprzętowo-usługową za 29,4 mln zł !!!!!!!
Giełdowa spółka zajmie się rozbudową infrastruktury teleinformatycznej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów w Radomiu.
Sygnity podpisało umowę z Ministerstwem Finansów na rozbudowę infrastruktury teleinformatycznej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów - Ośrodka Przetwarzania w Radomiu. Zlecenie obejmuje dostawę sprzętu IT i oprogramowania wraz usługami towarzyszącymi. Zostanie zrealizowane w ciągu pięciu i pół miesiąca. Sygnity odpowiadało będzie też za świadczenie usług asysty technicznej przez cztery lata.
Wartość umowy wynosił 29,4 mln zł brutto.
1 kwi 14 15:23 | ocena: 66%
Liczba głosów:3
66%
33%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
~Ekonom :
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
Ruch Górala był dobry, inna sprawa, jak to wygląda z etycznego punktu widzenia. Ale generalnie jest nieźle: spółka wytrzymała i wygrała ważny przetarg pokonując dwie spółki Asseco. Wszystko zależy od tego, czy obecny prezes i zarząd oraz akcjonariusze (fundusze) są w stanie normalnie zarządzić tą firmą. Tylko tyle i aż tyle. Ja sądzę, że tak, ukrytych trupów w szafie nie ma. Akcji Asseco Pol nie kupię, nie widać tam pomysłu na wzrost. Sygnity też musi udowodnić i pokazać, że taki pomysł ma, ale sądzę, że ma potencjał - produkty i ludzi.
13 wrz 12 10:01 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~abecadlo Użytkownik anonimowy
~abecadlo
No photo ~abecadlo Użytkownik anonimowy
do ~Ekonom:
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
12 wrz 12 09:22 użytkownik ~Ekonom napisał
Gorzej nie będzie, chyba, że przejściowo po weryfikacji prognozy na 2012. Teraz może być tylko lepiej, bo: 1. Na pewno będą wygrane kolejne przetargi, mniejsze i większe 2. Spółka została wrzucona na prawie właściwe tory biznesowe, potrzebuje tylko i aż p
Większość akcjonariuszy chciałoby aby tak było jak piszesz . Ale zobacz jakie w tej firmie zrobiło spustoszenie zaledwie jedno wezwanie Asseco!. Góral wiedział co robi i osłabił akcje SGN i markę Sygnity bo Klienci non stop słyszeli, że po co brać oferty z SGN skoro za chwilę będą w Asseco. A klienci instutucjonalni mają już po dziurki w nosie aplikacji Asseco i szukają nowinek w IT co może dać im SGN. Sygnity wytrzymało to wezwanie i zostali wybrani w przetargu z Ministerstwa Finansów za 232mln. Ciekawe w jakich przetargach Sygnity planuje uczestniczyć. Słyszałem o przetargu za ok 800 mln! w GDDiA ale czy on będzie aktualny i czy wygra go Sygnity? No i co będzie po dzisiejszym NWZA?
12 wrz 12 18:00
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~d132 Użytkownik anonimowy
~d132 :
No photo ~d132 Użytkownik anonimowy
Sygnity rozpocznie skup do 32.004 akcji własnych spółki


Zarząd Sygnity zdecydował o rozpoczęciu skupu do 32.004 akcji własnych spółki - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.
Cena, po której spółka będzie skupowała akcje nie może być wyższa od 100 zł i niższa niż wartość nominalna akcji spółki. Program skupu zakończyć się ma 30 czerwca 2014 roku.

Sygnity podało, że akcje będą skupowane w celu realizacji programu motywacyjnego wprowadzonego uchwałą WZ ze stycznia 2013 roku. (PAP)
30 maja 14 10:05
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
~Ekonom
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
do ~nazgul:
No photo ~nazgul Użytkownik anonimowy
11 wrz 12 19:47 użytkownik ~nazgul napisał
się narosło
Gorzej nie będzie, chyba, że przejściowo po weryfikacji prognozy na 2012. Teraz może być tylko lepiej, bo: 1. Na pewno będą wygrane kolejne przetargi, mniejsze i większe 2. Spółka została wrzucona na prawie właściwe tory biznesowe, potrzebuje tylko i aż przyzwoitego zarządzania. Ta ekipa powinna być do tego zdolna. Przy średniej kondycji spółki kurs powinien wrócić do 25-27 zł.
12 wrz 12 09:22
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 1
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
~Ekonom :
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
Nic innego niż strat nie mogli pokazać. Mądrzy ludzie twierdzą, że Sygnity powinno się skupić na tym, w czym jest najmocniejsze, czyli sektorze publicznym, bankach - tak jak to widzę w strategii. Poprzedni prezes narobił błyskotek w stylu umowy z Huawei, tylko pieniędzy z tego nie było. Przecież dlaczego Asseco chciało kupić Sygnity - bo boją się, że będą wycinani w przetargach.
7 gru 12 09:48 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~nera Użytkownik anonimowy
~nera
No photo ~nera Użytkownik anonimowy
do ~Zenobione:
No photo ~Zenobione Użytkownik anonimowy
11 lip 12 11:02 użytkownik ~Zenobione napisał
wezwanie nie doszło do skutku, więc Twoja odpowiedź nie ma znaczenia, akcje pozostaną na Twoim rachunku.
Tak już wiem, doczytałem wszystko, ale i tak dzięki za odpowiedź.:) Akcje zostają na moim rachunku, tylko, że do przyszłego wtorku (17.07) mam je zablokowane (nie mogę ich sprzedać) a wszyscy widzimy co dzieje się z kursem... Kasa topnieje (akcje kupiłem za 20 zł 44 gr, szpedając je za 21,00 zł zrobiłbym nie zły biznes... Zrobiłbym... no właśnie.)
11 lip 12 11:42
Liczba głosów:0
0%
0%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo dz_r Onet Zobacz profil
dz_r
No photo dz_r Onet Zobacz profil
do ~Ekonom:
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
11 paź 12 13:34 użytkownik ~Ekonom napisał
Akurat w przypadku Sygnity sprawa jest prosta: było źle, weszła ekipa, która zaczęła radykalnie poprawiać efektywność spółki.
Notowania wzrosły.
Coś się stało, dwie osoby - CEO i CFO poleciały.
Notowania spadły.
Ci, którzy uważają, że zmiany w spółce były
Panie "Ekonom" - czy mógłby pan ujawnić forumowiczom ilość akcji Sygnity i cenę, którą pan za nie zapłacił - pozwoliło by to wszystkim ocenić "obiektywność" pańskich komentarzy...

Po dwóch kwartałach 2012 roku Sygnity ma 12 milionów straty netto - czy to mają być te wyniki "radykalnej poprawy" czy "wejścia nowej ekipy"???
11 paź 12 20:30 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
~Ekonom :
No photo ~Ekonom Użytkownik anonimowy
O, panie dzr, odkrył pan, że mam akcje, tak jak o tym napisałem w komentarzu, gratuluję przenikliwości! Jeśli pozostałe opinie są efektem równie zaawansowanej dedukcji to super.
Proponuję też prześledzić “determinację” Asseco w wezwaniu na Sygnity.
Acha, na koniec 2010 r. Sygnity miało ponad 40 mln zł straty netto.
12 paź 12 13:45 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
0%
100%
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Przejdź do profilu

Szukaj

Notowania

Sesja giełdowa na GPW jest zakończona.
WIG20 2 123,43 -0,47% -10,03 pkt »
WIG 51 310,64 -0,50% -257,85 pkt »
mWIG40 3 730,98 -0,60% -22,52 pkt »
sWIG80 13 341,79 -0,58% -77,84 pkt »
NCIndex 288,74 1,64% 4,66 pkt »
NIKKEI 18 234,74 -1,11% -203,93 USD »
FTSE 6 342,28 -0,45% -28,90 USD »
DJIA 17 147,89 0,09% 16,03 USD »
NASDAQ 4 841,78 0,06% 3,14 USD »
YANDEX 12,97 6,40% 0,78 pkt »
RWE 12,62 -5,89% -0,79 pkt »
SAP 63,78 5,28% 3,20 pkt »
TWITTER 29,95 4,21% 1,21 pkt »
TESCO 1,94 -3,86% -0,08 pkt »
ROPAB 50,10 -0,26% -0,13 pkt »
ROPAW 47,73 0,65% 0,31 pkt »
ZŁOTO 1 167,00 0,28% 3,30 pkt »
SREBRO 14,68 -0,03% 0,00 pkt »
  Kupno (bid) Sprzedaż (ask)  
EUR/PLN 4,2270 0,27% 4,2309 0,27% »
USD/PLN 3,7136 0,06% 3,7159 0,06% »
CHF/PLN 3,8740 0,50% 3,8771 0,50% »
EUR/USD 1,1380 0,22% 1,1382 0,22% »

dziś - wtorek, 13 października 2015

CzasDaneOkresAktualna wartość
01:50Japonia - Protokół z posiedzenia BoJWrzesień
08:00Niemcy - Inflacja HICP - fin.Wrzesień-0,2% r/r
08:00Niemcy - Inflacja CPI - fin.Wrzesień0,0% r/r
10:30Wlk. Brytania - Inflacja PPIWrzesień-1,8% r/r
10:30Wlk. Brytania - Inflacja CPIWrzesień-0,1% r/r
11:00Niemcy - Indeks instytutu ZEWPaździernik1,9
20:00USA - Budżet federalnyWrzesień

dziś - wtorek, 13 października 2015

Wypłata dywidendy 0,05 zł na akcję.
ZWZA
ZWZA ws. m.in. podziału zysku netto za rok obrotowy 2014/2015.
Scalenie akcji w stosunku 50:1.
Początek zapisów na sprzedaż akcji po 6,01 zł za sztukę w wezwaniu...

Największe zmiany (GPW)

nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • 0
 • 20
 • 40
 • 60
 • 80
 • 100
KCI 0,03 50,00
SNX 0,34 36,00
IFC 1,74 26,09
TRN 4,70 23,68
IFR 0,62 19,23
MIT 0,15 15,38
PDZ 1,21 14,15
ATS 0,66 10,00
nazwa kurs bieżący
(PLN)
zmiana ceny (%)
 • -100
 • -75
 • -50
 • -25
 • 0
EKA 0,05 -28,57
WST 37,16 -19,04
MSX 0,64 -16,88
SOL 1,38 -13,75
PTI 0,73 -10,98
EAH 31,20 -10,86
EDI 2,16 -9,62
MZA 2,95 -7,81
nazwa kurs bieżący
(PLN)
obrót (tys. PLN)
PKN 62,07 154 221,50
PGE 14,55 84 101,18
PZU 386,15 82 495,71
PKO 30,98 57 364,05
KGH 94,35 55 049,01
PEO 154,00 44 289,24
PGN 6,63 28 055,86
ENG 17,59 22 518,38

komentarze

title
Chiny znów psują nastroje
13 paź, 18:00
Paweł Kubiak | Dom Maklerski BZ WBK
title
Powiew bessy
13 paź, 16:32
Paweł Ropiak | XTB
title
Przerwanie wzrostowej passy GPW
12 paź, 18:39
Paweł Kubiak | Dom Maklerski BZ WBK
title
Byki rządzą na warszawskim parkiecie    
9 paź, 18:20
Paweł Grubiak | Superfund TFI
Piąty wzrost z rzędu na GPW
9 paź, 17:47
Sławomir Koźlarek | Dom Maklerski BZ WBK
Pokaż więcej