Komentarze (163)

Napisz komentarz
~gustaw : Wszystko sie kreci zeby glupi polak wydal 2\3 swojej wyplaty na prad z Niemiec.Ciekawe czy ten post sie ukarze onet jest znany ze publikuje tylko swoich sympatykow
12 lis 13 07:02
Link do tego komentarza:
~gustaw do ~gustaw: Nie wierze jakis gapa tam siedzi I po polsku nie umial przeczytac
12 lis 13 07:10
Link do tego komentarza:
~Bronimy niepodległości! : Znów mamy okazję do obrony niepodległości, tym razem węglowo-energetacznej. Polacy! Nie dajcie się propagandzie "globalnego ocieplenia"! Dwutlenek węgla jest też potrzebny w atmosferze, spadek jego stężenia oznacza osłabienie efektu cieplarnianego, a to oznacza z roku na rok coraz dłuższe i chłodniejsze zimy. Coraz dłużej zalegający śnieg odbija światło słoneczne przyczyniając się do ochłodzenia klimatu i jeszcze dłuższych zim. Interglacjał współczesny może się już skończyć za jakieś 100 czy 200 lat.
12 lis 13 07:06
Link do tego komentarza:
~sfinks : Niezłe brednie ! Na tacy niesiemy nasze miejsca pracy chińczykom i ametykanom ...

Co za brednie z tym stwierdzeniem że OZE sa drogie w budowie a potem nie są uciążliwe ekonomii..
Prawda taka że cena energii jest ZAWSZE WYŻSZA z OZE !
A co do kurteczki to fakt dobrze kupić ciepłą na zimę ale do mieszkania ...w blokach ...bo po PRZEJŚCIU na np. gaz cena ciepła dostarczanego "systemowego " wzrośnie minimum o 50-70% ...

KTO ZA TO ZAPŁACI !
12 lis 13 07:03
Link do tego komentarza:
~rozkminiacz : Może tego jeszcze nie czujecie ale właśnie możni i bogaci tego świata gmerają Wam swoimi łapskami po kieszeniach i portfelach.
Właśnie teraz, gdy "szczytują" w Warszawie na tanich polskich dziwkach pod wpływem taniej polskiej wódki.
Dla nich zabawa, dla Was - nowe podatki.
12 lis 13 06:53
Link do tego komentarza:
~złosliwy : Słońce i wiatr niby są za darmo, tylko że wiatr wieje kiedy chce, a nie kiedy jest najbardziej potrzebna energia, a w dodatku w Polsce mamy mało dni odpowiednio wietrznych i mało miejsc, gdzie opłaca się budować farmy wiatrakowe. Słońce w naszej szerokości geograficznej w zimie, gdy najbardziej jest potrzebne ogrzewanie też słabo świeci. Poza tym ten wysoki koszt początkowy budowy wiatraków też należy rozłożyć i wliczyć w koszt energii. Tak, że niech te greenpeace nie ściemniają jak to będzie tanio i za darmo.
Wyjdzie jak zwykle, nie dość że drogo to jeszcze z koniecznością importu energii po cenach "europejskich" przy typowo polskich zarobkach.
12 lis 13 06:46
Link do tego komentarza:
~PAWELU : Energia nie taka straszna tylko dodatki do niej.Powinnismy kupic swoje liczniki i placic za to co nam wychodzi z licznika a tu niespodzianka jeszcze raz tyle i nikt nie wie za co.Polska nie pozwoli odcjac sobie reki co zgarnia kase za darmo ogrzewanie energia domow to braknie ludzia emerytur obecnym ludzia .Bo mlodzi w przyszlosci nie dostana nawet na jedzenie a mieszkania beda staly puste jak w bylym NRD bo Banki zabiora
12 lis 13 06:44
Link do tego komentarza:
~mpd@ : Tak UE zamknie nasze kopalnie a w zamian pożyczy nam setki miliardów na nowe elektrownie lu sprzeda nam swoją energie .A jak będziemy podskakiwać to nam ja wyłączą jak Rosjanie gaz .
DZIĘKUJE .Jak się tak wszyscy martwią o klimat to niech przestaną latac w tą i z powrotem po próżnicy do Brukseli 4 razy w tygodniu i niech zrezygnują z samochodów dla każdego z członka swoich rodzin.Niech ministrowie jeżdża wspólnie autami lub komunikacja miejską przecież tak dobrze rzadzą że nie musza obawiać się się ludzi.
12 lis 13 06:42
Link do tego komentarza:
~LeonZ : CO2 to jeden wielki przekręt. Największy od czasów wielkiego kryzysu w USA. Tysiące pasożytów-urzędasów pasie się za pieniądze z wirtualnych pozwoleń. Przecież nie płacą za to firmy tylko ostateczni konsumenci, czyli my wszyscy. Pozwolenie na emisje to tylko kolejny podatek pośredni.
8 lis 13 16:18
Link do tego komentarza:
~rex do ~LeonZ: Całkowicie się zgadzam.
11 lis 13 12:41
Link do tego komentarza:
~Kamil Ś. : Artykuł sponsorowany. WWF, Greenpeace, et al. ....Ciekawe skąd te organizacje biorą setki milionów dolarów na działalność ? Ktoś się zastanawia? Czy ktoś naprawdę myśli że babie wysyłają w kopertach ? z jakiego kraju? z biedoty amerykańskiej? z biedoty brytyjskiej? grecji? portugalii? hiszpanii? włoch? może Ci bezrobotni wysyłają pieniądze Greenpeace żeby opluwali nasze paliwo jakim jest węgiel?
10 lis 13 23:04
Link do tego komentarza:
~K : "Raport HEAL pokazuje, że w samej Polsce dokładamy do rachunku za prąd 12-32 mld złotych rocznie poprzez utratę zdrowia – mówi Tobiasz Adamczewski z WWF." - konkrety poproszę!!! Wiarygodne dane i badania potwierdzające, że Polacy kuleją na zdrowiu z powodu elektowni opalanych węglem. Bidulek z WWF pierdzieli farmazony, bo skoro juz jest jasne, że nie ma żadnego globalnego ocieplenia musi jakoś inaczej uwiarygodnić sens istnienia organizacji, której jest członkiem. Co jest zrozumiałe bo podstawowym celem KAŻDEJ organizacji jest przekonanie ludzi, że owa organizacja jest potrzebna.
10 lis 13 14:37
Link do tego komentarza:
~ftw : jeżeli klimat w Polsce się ociepli to tylko będą same korzyści. cieplejszy listopad i zima to mniej opłat na ogrzanie budynków, dłuższa wegetacja roślin itp. Co do tej taniości energi odnawialnej-- jak to jest że w Niemczech ta energia odnawialna kosztuje dwa razy więcej niż energia z surowców kopalnych.???? 1.Ocieplenie klimatu było jest i będzie, nizależne od człowieka. 2. Na ociplenie wpływa metan i aktywnośc słońca. 3. Człowiek produkuje 0, 1 całkkowitego CO2 w przyrodzie.
10 lis 13 12:07
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Przejdź do profilu

Szukaj

Z ostatniej chwili


Blogi

Jarosław Skoczeń, Emmerson
Polska powinna awansować, gdyby dec...
Gdyby o wynikach meczów podczas Euro 2016 miały przesądzać ceny mieszkań, to...
Jarosław Skoczeń, Emmerson
Kuba Karliński
Działki z warunkami zabudowy – czy ...
Ziemia od lat jest traktowana jako sprawdzone aktywo inwestycyjne. Mizerne...
Kuba Karliński
Milewski & Partnerzy
Nie pracuj nigdy więcej chyba, że b...
Wczoraj rozpoczęło się niesamowite szkolenie Never Work Again w Londynie i...
Milewski & Partnerzy
Grant Thornton
Rewolucja w opodatkowaniu telefonów...
Unia Europejska szykuje rewolucję w opodatkowaniu VAT tzw. telefonów na kartę...
Grant Thornton
  • Copyright © 2016 Biznes.pl